Archiv článků

OPATOV - DLOUHOŇOVICE 2 : 9 (1 : 6)

17.04.2024 17:34
Utkání ve kterém jsme nenechali nic náhodě a rozhodli hned v úvodu. Po 20. minutách jsme už vedli 4:1. Brankové hody zaznamenal Kuba Kuklík, který skóroval hned 5x, dvakrát se trefil Max Prachař a po góle měli Kuba Brokeš a Marek Silber. Jen tak dál.

DLOUHOŇOVICE - ŘETOVÁ 5 : 5 (1 : 3)

17.04.2024 17:26
První mistrovské utkání jsme odehráli na domácím hřišti a hned v úvodu jarní části se nám podařilo zízkat jeden bod do tabulky. Herně jsme obstáli a nebýt zbytečných chyb v obraně mohly být body tři. Střelci zápasu se stali Marcel Svoboda 2x, Max Prachař 2x a Marek Silber, který v závěru utkání...

PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ

17.04.2024 17:19
Před začátkem jarní části jsme odehráli tři přípravná utkání. Dvakrát na UMT v Červené Vodě proti starším žákům z Jablonného (4:7) a dorostu Jiskry 2008 (3:2). Poslední utkání jsme odehráli doma s dorostem Žamberka.

ZIMNÍ PŘÍPRAVA

11.01.2024 08:09
Tréninky během zimní přípravy budou v ÚTERÝ od 16.30 - 18.00 v tělocvičně DLŇ a v SOBOTU od 9.30 - 11.00 na UMT v ŽBK. Pokud by malá účast na sobotních trénincích bude umt zrušena a nahrazena tréninkovou jednotkou v kabinách, popř. hřišti v DLŇ. V březnu odehrajeme přípravné zápasy s JISKROU 2008...

JEHNĚDÍ - DLOUHOŇOVICE 0 : 6 (0 : 3)

07.11.2023 19:36
Závěrečné utkání podzimu nám výsledkově vyšlo. Herně to tak pěkné nebylo, ale vzhledem k terénu a hře soupeře to stačilo. Střelci zápasu byli Marcel Svoboda 3x, Tóba Tobeš, Jakub Chládek a Šimon Kubíček.

DLOUHOŇOVICE - JISKRA 2008 2 : 5 (0 : 4)

07.11.2023 19:26
V posledním domácím utkání podzimní části jsme tahali za kratší konec. Soupeř hrající tvdě, mnohdy za hranicí nás v první půli k ničemu nepustil. Ve druhém poločase jsme hru vyrovnali a vyhráli jej 2:1. Střelci utkání byli Adam Jirásek a Adam Žďárský.

DOLNÍ DOBROUČ - DLOUHOŇOVICE 1 : 5 (1 : 4)

07.11.2023 19:15
Do utkání s Dobroučí jsme udělali několik změn v sestavě a vyplatilo se. Místo hrotového hráče po zraněném J. Kuklíkovi zaujal Marcel Svoboda a úkol splnil na 100%. Skóroval hned třikrát a staral se o rozruch v obraně domácích. Střelecky přispěli ještě Jakub Vítek a Adam Malý.

TATENICE - DLOUHOŇOVICE 7 : 0 (4 : 0)

07.11.2023 19:08
Na zápas s favoritem soutěže jsme přijeli s nekompletní sestavou a hned od začátku to byla jednoznačná záležitost domácích. Bohužel ani výkony v našem týmu neodpovídali normálu a tak jsme si přivezli slušnou nadílku.

DLOUHOŇOVICE - NĚMČICE 1 : 3 (0 : 1)

07.11.2023 18:59
Hodně nervózní zápas i zásluhou nezkušeného rozhodčího jme nakonec prohráli o dva góly. Jediným naším střelcem byl Jakub Vítek.

ŘETOVÁ - DLOUHOŇOVICE 4 : 0 (2 : 0)

31.10.2023 21:34
Soupeř nás k ničemu nepustil a jen zásluhou výborného výkonu brankáře Víti Musila jsme inkasovali jen 4krát.
Záznamy: 1 - 10 ze 225