13.01.2019 17:15
Pro nadcházející sezónu budeme vybírat 500,- Kč na hráče + poplatek FAČR 100,- Kč.

DLOUHOŇOVICE - RYBNÍK/NĚMČICE 2 : 0 (1:0)

21.10.2018 16:09
Poslední zápas podzimní části jsme zvládli skvěle a po dobrém výkonu dotáhli zápas do vítězného konce.

ČESKÁ TŘEBOVÁ

21.10.2018 16:03
Poslední turnaj podzimní části soutěže na kterém jsme obsadili čtvrté místo. VÝSLEDKY: DLŇ - ŘETOVÁ  0:9 (0:4), DLŇ - Č. TŘEBOVÁ 2:9 (0:6), DLŇ - ŽICHLÍNEK 0:5 (0:2).

VERMĚŘOVICE - DLOUHOŇOVICE 5 : 1 (2 :1)

14.10.2018 13:57
Domácí měli herní převahu, ale my jsme hrozili z brejků. Po vyrovnaném prvním poločase, přišli dva rychlé góly soupeře na které jsme nedokázali odpovědět. Turci pečetili výsledek z přímého kopu v samém závěru zápasu.

DLOUHOŇOVICE

14.10.2018 13:50
Na domácím turnaji jsme odehráli vyrovnaná utkání, ale ani jedno se nám nepodařilo vyhrát. VÝSLEDKY: DLŇ - LIBCHAVY B 2:4 (0:0), DLŇ - JISKRA A  1:3 (0:2), DLŇ - JISKRA B  3:4 (3:2).

DLOUHOŇOVICE - JEHNĚDÍ 9:0 (6:0)

10.10.2018 20:08
Poprvé, co byl soupeř menšího vzrůstu než náš tým. Jehnědí přijelo s hodně mladým týmem a naši kluci jim nedali šanci. Už po prvním poločase vedli o šest gólů.

ŘETOVÁ

06.10.2018 17:54
Soupeři nás nešetřili a nastříleli nám 35 branek. VÝSLEDKY: DLŇ - NĚMČICE 1:7 (1:5), DLŇ - ŘETOVÁ 2:14 (1:11), DLŇ - Č.TŘEBOVÁ B 0:14 (0:12).

TATENICE - DLOUHOŇOVICE 2:1 (1:1)

05.10.2018 16:22
Utkání v Tatenicích jsme prohráli o jediný gól, díky dobrému výkonu brankáře Víti Musila a soupeřově smůle. Na druhou stranu jsme ani my nezháleli, ale spíše jsme hrozili s brejků.

LUKOVÁ

29.09.2018 12:05
Na turnaj do Lukové jsme dorazili jen v sedmi a obsadili jsme čtvrté místo. VÝSLEDKY: DLŇ - JABLONNÉ 3:9 (1:5), DLŇ - ŽICHLÍNEK 3:6 (1:5), DLŇ - LUKOVÁ 1:9 (1:3). Statečným bojovníkům patří velký dík za jejich výkon.

24.09.2018 17:58
Na domácím hřišti jsme do turnaje byli posíleni o hráče ročníku 2008. I když výkon hráčů a předvedená hra byla dobrá, stačilo to jen na třetí místo. Lepší umístění jsme ztratili v posledních chvílích zápasu s fotbalisty Jablonného. VÝSLEDKY: DLŇ - JABLONNÉ 6:6 (2:4) 3:2 na PK, DLŇ - ČESKÁ TŘEBOVÁ B...
Záznamy: 101 - 110 ze 222