Archiv článků

JEVÍČKO - DLOUHOŇOVICE 2 : 3 (1 : 2)

23.10.2022 11:43
Po dobře odehraném prvním poločase, kdy jsme domácí hráče mírně přehrávali, jsme vedli 1:2. Druhý poločas nás soupeř zatlačil a my se do šancí vstřelit gól dostávali jen velmi málo. Ale i přesto jsme zvýšili skóre na 1:3. Soupeři se podařilo hned skórovat a my se bránili až do konce utkání. A tak...

KUNČINA/MLADĚJOV - DLOUHOŇOVICE 7 : 2 (5 : 1)

23.10.2022 11:36
Jasná záležitost pro domácí borce. Díky výbornému výkonu našeho gólmana Víti Musila jsme soupeři nedovolili vstřelit více branek. Do brankových příležitostí jsme dostávali i my, ale neměli jsme štěstí. Střelci našich gólů byli Marek Silber a Jakub Vítek.

KUNČINA

23.10.2022 11:35

DLOUHOŇOVICE - HRADEC NAD SVITAVOU 2 : 1 (1 : 1)

09.10.2022 19:31
Na domácím hřišti se nám podařilo získat první body v okresním přeboru. Střelci utkání byli Jakub Vítek a Jakub Brokeš.

NĚMČICE/SLOUPNICE - DLOUHOŇOVICE 6 : 1 (5 : 0)

05.10.2022 18:56
Utkání bylo rozhodnuto už po prvním poločase, kdy soupeř celkem pětkrát skóroval. Jediným našim střelcem byl Jirka Bajt.

DLOUHOŇOVICE - RVÁČOV/H. BRADLO 2 : 6 (0 : 1)

05.10.2022 18:46
Ve středu 28.9. jsme odehráli domácí utkání na podmáčeném hřišti. Po vyrovnaném poločase se opět projevila naše slabší kondice a malá možnost střídání. Střelci domácích byli Adam Brdíček a Rosťa Vítek.

BŘEZOVÁ NAD SVITAVOU - DLOUHOŇOVICE 12 : 0 (6 : 0)

18.09.2022 13:19
Zcela jednoznačná záležitost. Na velkém hřišti jsme pouze s jednou možností o střídání nestačili. Soupeř nás předčil ve všech herních a běžeckých dovednostech.

DLOUHOŇOVICE - ČISTÁ 6 : 0 (0 : 0)

18.09.2022 13:14
Opět nekompletní sestava a stejný průběh. Soupeři jsme dokázali čelit jen první poločas. Pak už došli síly. Čtyři branky soupeře zařídil nejvyšší hráč na hřišti.

TATENICE - DLOUHOŇOVICE 7 : 1 (2 : 1)

18.09.2022 13:10
Na soupeře jsme v oslabeném kádru stíhali jen první poločas. Střelcem našeho gólu byl Jiří Bajt.

DLOUHOŇOVICE - SEMANÍN/RYBNÍK 2 : 1 (1 : 1)

18.09.2022 13:06
Úvodní utkání bylo velmi vyrovnané a po našich nezdarech v koncovce byli hosté šťastnější. Jediným naším střelcem byl Jiří Bajt.
Záznamy: 31 - 40 ze 226