po základní části se odehraje nadstavba 1-4 místo a 5-7 místo mezi sebou

termíny 2.6. a 9.6.

výsledky budou započteny do celkové tabulky

HALOVÝ TURNAJ JABLONNÉ N.O. 2.2.2019

7.50 registrace, 8.30 začátek turnaje, 12.00 předpokládaný konec, 12.30 vyhlášení vítězů.

novinky

DLOUHOŇOVICE - RYBNÍK/NĚMČICE 2 : 0 (1:0)

21.10.2018 16:09
Poslední zápas podzimní části jsme zvládli skvěle a po dobrém výkonu dotáhli zápas do vítězného konce.

VERMĚŘOVICE - DLOUHOŇOVICE 5 : 1 (2 :1)

14.10.2018 13:57
Domácí měli herní převahu, ale my jsme hrozili z brejků. Po vyrovnaném prvním poločase, přišli dva rychlé góly soupeře na které jsme nedokázali odpovědět. Turci pečetili výsledek z přímého kopu v samém závěru zápasu.

DLOUHOŇOVICE - JEHNĚDÍ 9:0 (6:0)

10.10.2018 20:08
Poprvé, co byl soupeř menšího vzrůstu než náš tým. Jehnědí přijelo s hodně mladým týmem a naši kluci jim nedali šanci. Už po prvním poločase vedli o šest gólů.

TATENICE - DLOUHOŇOVICE 2:1 (1:1)

05.10.2018 16:22
Utkání v Tatenicích jsme prohráli o jediný gól, díky dobrému výkonu brankáře Víti Musila a soupeřově smůle. Na druhou stranu jsme ani my nezháleli, ale spíše jsme hrozili s brejků.

ROKYTNICE - DLOUHOŇOVICE 1 : 1 (1 : 1) 1 : 2 na PK

15.09.2018 12:42
Toto utkání se nám herně moc nevydařilo, ale přivezli jsme první body.  Góly padly v první půli a jako první otevřel skóre Aleš Lipenský, jenže vedení nám vydrželo jen pět minut. Po rohovém kopu jsme nebyli dostatečně důrazní a soupeř vyrovnal. Druhá polovina byla totožná s první, kdy jsme...

DLOUHOŇOVICE - JABLONNÉ 0 : 2 (0 : 0)

09.09.2018 13:04
První zápas jsme sice prohráli ale herně jsme soupeři rozhodně stačili. Poločas jsme odehráli 0:0, ale dostali jsme se jen k jednomu ohrožení branky. Druhý poločas jsme začli nešťastně, když jsme inkasovali z penalty po faulu v pokutovém území. Zbytek utkání jsme marně dobívali soupeřovu branku....

DLOUHOŇOVICE - VERMĚŘOVICE 3 : 4 ( 0 : 3 )

19.06.2018 05:48

TATENICE - DLOUHOŇOVICE 8 : 0

12.06.2018 21:51