DLŇ  -  RYBNÍK/NĚM.     NE 21.10.  10.00

novinky

ROKYTNICE - DLOUHOŇOVICE 1 : 1 (1 : 1) 1 : 2 na PK

15.09.2018 12:42
Toto utkání se nám herně moc nevydařilo, ale přivezli jsme první body.  Góly padly v první půli a jako první otevřel skóre Aleš Lipenský, jenže vedení nám vydrželo jen pět minut. Po rohovém kopu jsme nebyli dostatečně důrazní a soupeř vyrovnal. Druhá polovina byla totožná s první, kdy jsme...

DLOUHOŇOVICE - JABLONNÉ 0 : 2 (0 : 0)

09.09.2018 13:04
První zápas jsme sice prohráli ale herně jsme soupeři rozhodně stačili. Poločas jsme odehráli 0:0, ale dostali jsme se jen k jednomu ohrožení branky. Druhý poločas jsme začli nešťastně, když jsme inkasovali z penalty po faulu v pokutovém území. Zbytek utkání jsme marně dobívali soupeřovu branku....

DLOUHOŇOVICE - VERMĚŘOVICE 3 : 4 ( 0 : 3 )

02.06.2018 23:08

DLOUHOŇOVICE - LANŠKROUN B 1 : 8 (0 : 4)

20.05.2018 12:23
Na domácím utkání jsme se sešli bez možnosti střídání, což opět ovlivnilo výsledek. O jediný gól domácích se postaral Max Prachař.

RUDOLTICE - DLOUHOŇOVICE 21 : 0

16.05.2018 20:59
Se sedmi hráči se opravdu hrát nedá. Děkuji všem hráčům, kteří statečně bojovali.

DLOUHOŇOVICE - JABLONNÉ 0:12 (0:4)

07.05.2018 23:21
Soupeř nám nedal žádnou šanci a zaslouženě vyhrál vysokým výsledkem.

BOŘÍKOVICE : DLOUHOŇOVICE 3:0 (2:0)

22.04.2018 16:39
V kompletní sestavě už máme první fotbalový výsledek.