pro období kdy nemůžeme trénovat, by bylo dobré abychom si udrželi aspoň nějakou kondici a celou zimní přípravu tak nehodili za hlavu. Cvičení provádějte minimálně každý druhý den, samozřejmě když tak učiníte každý den, jenom lepší.

kdo nemá tak střídavé doteky levé a pravé nohy na míč

pak kroužit rameny, lokty, zápěstím, kotníky, koleny a kyčlemi – 3 kruhy na každou stranu

ANGLIČÁK 10x klik, dřep a výskok

PRKNO 20s postoj jako v kliku akorát na loktech. Snažíme se udržet

tělo v jedné rovině, hlídat zatažená ramena od uší a během výdrže odkračovat špičkami od sebe a k sobě

VÝPADY 15x jedna noha vykročí, druhá noha se dotkne kolenem

země. Nohy střídáme a ruce máme v bok. Vystřídat druhou nohu.

SED 20s sedíme na zemi, nohy máme mírně pokrčeny a ve vzdu-

chu. Mezi nohama si podáváme míček (pet lahev …)

NA ČTYŘECH 10x na každou stranu - pozice jako kočka, dát si ruce pod sebe, zatáhnout ramena , kolena na zemi a střídavě natahujete jednu ruku a protilehlou nohu kousek nad zem a zpět

Na konci celého cvičení protáhnout celé tělo

Mezi cvičením dodržíme pauzu minimálně 30s. Těchto 5 cvičení tvoří jednu sérii. Tuto sérii provedeme 3x.

!!! ZAČÁTEK JARNÍ ČÁSTI 2020 19. DUBNA !!!

novinky

JABLONNÉ N.O. - DLOUHOŇOVICE 3 : 0 (1 : 0)

09.04.2019 19:42
Úvodní zápas jarní části se nám nepovedl. Soupeř nás přehrál ve všech dovednostech a zaslouženě zvítězil.

FAJT CUP Jablonné n.O.

03.02.2019 13:18
Na halovém turnaji v Jablonném jsme obsadili třetí místo. Nejlepším střelcem Dlouhoňovic se stal M. Svoboda s pěti góly. VÝSLEDKY: DLŇ - JABLONNÉ A 2:3, DLŇ - JABLONNÉ B 4:1, DLŇ - VERMĚŘOVICE 0:8

DLOUHOŇOVICE - RYBNÍK/NĚMČICE 2 : 0 (1:0)

21.10.2018 16:09
Poslední zápas podzimní části jsme zvládli skvěle a po dobrém výkonu dotáhli zápas do vítězného konce.

VERMĚŘOVICE - DLOUHOŇOVICE 5 : 1 (2 :1)

14.10.2018 13:57
Domácí měli herní převahu, ale my jsme hrozili z brejků. Po vyrovnaném prvním poločase, přišli dva rychlé góly soupeře na které jsme nedokázali odpovědět. Turci pečetili výsledek z přímého kopu v samém závěru zápasu.

DLOUHOŇOVICE - JEHNĚDÍ 9:0 (6:0)

10.10.2018 20:08
Poprvé, co byl soupeř menšího vzrůstu než náš tým. Jehnědí přijelo s hodně mladým týmem a naši kluci jim nedali šanci. Už po prvním poločase vedli o šest gólů.

TATENICE - DLOUHOŇOVICE 2:1 (1:1)

05.10.2018 16:22
Utkání v Tatenicích jsme prohráli o jediný gól, díky dobrému výkonu brankáře Víti Musila a soupeřově smůle. Na druhou stranu jsme ani my nezháleli, ale spíše jsme hrozili s brejků.

ROKYTNICE - DLOUHOŇOVICE 1 : 1 (1 : 1) 1 : 2 na PK

15.09.2018 12:42
Toto utkání se nám herně moc nevydařilo, ale přivezli jsme první body.  Góly padly v první půli a jako první otevřel skóre Aleš Lipenský, jenže vedení nám vydrželo jen pět minut. Po rohovém kopu jsme nebyli dostatečně důrazní a soupeř vyrovnal. Druhá polovina byla totožná s první, kdy jsme...

DLOUHOŇOVICE - JABLONNÉ 0 : 2 (0 : 0)

09.09.2018 13:04
První zápas jsme sice prohráli ale herně jsme soupeři rozhodně stačili. Poločas jsme odehráli 0:0, ale dostali jsme se jen k jednomu ohrožení branky. Druhý poločas jsme začli nešťastně, když jsme inkasovali z penalty po faulu v pokutovém území. Zbytek utkání jsme marně dobívali soupeřovu branku....

DLOUHOŇOVICE - VERMĚŘOVICE 3 : 4 ( 0 : 3 )

19.06.2018 05:48

TATENICE - DLOUHOŇOVICE 8 : 0

12.06.2018 21:51