JEHNĚDÍ - DLOUHOŇOVICE 2 : 3 (2 : 0)

26.10.2019 16:29 Na utkání jsme přijeli se šesti náhradníky a početnou skupinou fanoušků, kteří viděli dva odlišné poločasy. V první polovině zápasu si domácí vytvořili větší tlak než naši kluci a po dvou rychlých útocích šli do vedení. Soupeř měl i více ze hry, ale přesto jsme nastřelili dvakrát tyčku. Ve druhém poločase se vše otočilo, a my jsme hned v úvodu snížili na 2:1. Poločas jsme ovládli a soupeře jsme k ničemu vážnému nepustili. K vyrovnání na 2:2 došlo 10 minut před koncem zápasu a to co následovalo v posledních minutách bylo infarktové. V 69. minutě po nešťasném zásahu našeho brankáře, který se střetl se soupeřovým útočníkem, následovala penalta. Soupeř přestřelil naši bránu. Z následujícího protiútoku celé utkání rozhodl M. Makalouš, který obelstil celou obranu, položil gólmana a zavěsil. Klukům děkuji za vybojované body a fanouškům za perfektní podporu.